Diamond Shine

Exclusive Car detailing

 

Ul. Krakowska 30

50-425 Wrocław

 577 455 666

 

dmdetailingwroc@gmail.com

KONTAKT

Folie ochronne, zmiana koloru aut, przyciemnianie szyb

Folie ochronne PPF

Folie ochronne PPF to ostatnio najbardziej popularny sposób zabezpieczenia karoserii przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych oraz uszkodzeń mechanicznych. Folia PPF charakteryzuje się grubością ponad 200 mikronów, właściwościami samoregenerującymi oraz niesamowitą trwałością. Foliami PPF można okleić nie tylko karoserie lecz dekory wewnętrze. Zależnie od folii producenci deklarują gwarancję na poziomie od 5 do aż 12 lat!

Zmiana koloru aut

Zmiana koloru samochodu poprzez oklejanie foliami to coraz większa konkurencja dla standardowego lakierowania. Folia przy odpowiedniej aplikacji jest bardzo trwała, można ją dodatkowo zabezpieczać, a ponadto mamy tysiące kolorów do wyboru, od standardowych kolorów po wykończenia typu szczotkowane aluminum czy folia karbonowa. Folia nie niszczy lakieru, można ją bezinwazyjnie zdemontować pozostawiając auto w nienaruszonym stanie.

Przyciemnianie szyb oraz lamp

Nasze studio specjalizuje się również w bezinwazyjnym przyciemnianiu szyb. Pracujemy na foliach uznanych w branży producentów Maxuel oraz 3m. Posiadamy folie o przepuszczalności od 5 do 50%. Istnieje również możliwość przyciemnienia lamp.