Diamond Shine

Exclusive Car detailing

 

Ul. Krakowska 30

50-425 Wrocław

 577 455 666

 

dmdetailingwroc@gmail.com

KONTAKT

Korekta lakieru jednoetapowa

Jednoetapowa korekta lakieru to zabieg mający na celu usunięcie mikro rys z myjni szczotkowych oraz innych drobnych zarysowań i zmatowień. Dzięki tak zwanemu One Stepowi lakier odzyska dawny blask a powierzchnia pozostanie idealnie gładka i gotowa pod aplikację powłok ochronnych bądź folii.

Korekta lakieru dwuetapowa

Dwuetapowa korekta lakieru to już zabieg zdecydowanie bardziej zaawansowany od one stepa. Pracujemy tutaj już zdecydowanie agresywniejszą kombinacją past i padów polerskich. Zabieg ma na celu usunięcie jak największej ilości rys. Ten rodzaj korekty usuwa znacznie głębsze uszkodzenia lakieru niż korekta jednoetapowa. Lakier po zabiegu odzyskuje połysk oraz gładkość i jest gotowy do aplikacji powłoki bądź folii ochronnej.

Wieloetapowa korekta lakieru

Wieloetapowa korekta lakieru to zabieg dedykowany na najbardziej zaniedbane lakiery. Używamy tutaj najbardziej agresywnych kombinacji padów i past. Zabieg ten usuwa znaczną ilość lakieru bezbarwnego. Zależnie od stanu lakieru czasem wymagane jest matowienie lakieru papierami ściernymi w celu uzyskania jak najlepszego efektu. Ten rodzaj korekty jest czasochłonny ale pozwala uratować od lakierowania nawet bardzo zniszczone lakiery.